Ofiaruję Tobie Panie mój

Ofiaruję Tobie Panie mój

Piosenka Religijna

4 Nagrania
136 Odsłuchań

„Ofiaruje Tobie Panie mój” to krótka, chrześcijańska pieśń, wzywająca wiernych do oddania się Bogu. Bardzo często śpiewają ją dzieci podczas swojej pierwszej Komunii Świętej, w dzień, w którym Jezus zagości w ich sercach pod postacią Eucharystii. Łaska Naszego Pana jest tak wielka, że przychodzi do nas pod postacią chleba. I wypełnia swoich wiernych wiarą, że prawdziwe spełnienie osiągniemy tylko wielbiąc go i kochając z całej duszy. Oddajmy zatem mu naszą codzienność, nasze radości, refleksje, smutki i żale! Pamiętajmy również to, czego nauczał nas jeden z Ojców Kościoła – Święty Augustyn. Podążajmy zatem za jego słowami: kto śpiewa, ten dwa razy się modli! I nie ważne, jak to robimy, weźmy głęboki wdech i ze wszystkich sił śpiewajmy!

Oto moje serce, przecież wiesz,

Tyś miłością mą, jedyną jest

Przesłanie tej pieśni jest oczywiste – Nasz Stwórca jest prawdziwą miłością, a ofiarowanie się Mu to jedyny pewny sposób, aby żyć pełnią szczęścia. Utwór powstał prawdopodobnie pod koniec XX-go wieku, a autorem słów oraz muzyki jest ksiądz Ireneusz Czech SDS. Obecnie stał się on bardzo popularny, o czym  świadczy fakt, że równie często wykonują go kościelne chóry, co młodzieżowe schole parafialne. Mimo, że jest to krótki liryk, składający się jedynie z dwóch zwrotek, zawiera w sobie wszystko, co chcemy powiedzieć komuś kogo kochamy i z kim chcemy spędzić wieczność.

Ty w ofierze swojej, Panie mój,

Cały dajesz się, cały jesteś mój, aż na wieki

Jezus Chrystus jednak nie tylko nie wymaga od nas tej ofiary, on sam się nam ofiarowuje! Nasz Pan na ołtarzu krzyża oddał za nas swoje życie, żebyśmy mogli cieszyć się życiem wiecznym. On codziennie się za nas ofiarowuje, codziennie za nas umiera i zmartwychwstaje. Przyjmijmy zatem jego poświecenie i odwzajemniajmy tą niepojętą miłość. Wszystko to, co robimy na ziemskim padole niech służy temu, żebyśmy na końcu swojej drogi mogli spotkać naszego Boga. Bowiem czym jest krótka, ziemska egzystencja, wobec obietnicy życia wiecznego w bliskości Wszechmogącego?

Ładowanie piosenki
Nie wykryto kamery

Ofiaruję Tobie Panie mój

Mikrofon:

Trwa zapisywanie Twojego nagrania...

Ustawienia zapisu

Głośność nagrania:
Głośność piosenki:
Głośność melodii:
Synchronizacja wokalu:
milisekund
1000 milisekund = 1 sekunda
Kliknij ikonkę Play po lewej stronie playera, żeby sprawdzić jak zmiany wpłynęły na Twoje nagranie
-/-
Piosenka:
Melodia:

Playlista dostępna tylko dla użytkowników, którzy posiadają konto STAR.

Playlista

Poczuj Luz

Poczuj Luz

Kamil Bednarek

Maryna

Maryna

Piersi

Ofiaruję Tobie Panie mój

Ofiaruję Tobie Panie mój

Piosenka Religijna

U Studni

U Studni

Stare Dobre Małżeństwo

Pierwszy raz, jak sięga pamięć

Pierwszy raz, jak sięga pamięć

Kraina Lodu

Też tak masz

Też tak masz

4Dreamers

Cicho

Cicho

Ewa Farna

Jak

Jak

Stare Dobre Małżeństwo

Cóż wiemy o miłości

Cóż wiemy o miłości

Trubadurzy

Agnieszka

Agnieszka

Łzy

Twoja playlista 0

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.