Playlista
Ofiaruję Tobie Panie mój

Ofiaruję Tobie Panie mój

Piosenka Religijna

11 Nagrań
793 Odsłuchania

„Ofiaruje Tobie Panie mój” to krótka, chrześcijańska pieśń, wzywająca wiernych do oddania się Bogu. Bardzo często śpiewają ją dzieci podczas swojej pierwszej Komunii Świętej, w dzień, w którym Jezus zagości w ich sercach pod postacią Eucharystii. Łaska Naszego Pana jest tak wielka, że przychodzi do nas pod postacią chleba. I wypełnia swoich wiernych wiarą, że prawdziwe spełnienie osiągniemy tylko wielbiąc go i kochając z całej duszy. Oddajmy zatem mu naszą codzienność, nasze radości, refleksje, smutki i żale! Pamiętajmy również to, czego nauczał nas jeden z Ojców Kościoła – Święty Augustyn. Podążajmy zatem za jego słowami: kto śpiewa, ten dwa razy się modli! I nie ważne, jak to robimy, weźmy głęboki wdech i ze wszystkich sił śpiewajmy!

Oto moje serce, przecież wiesz,

Tyś miłością mą, jedyną jest

Przesłanie tej pieśni jest oczywiste – Nasz Stwórca jest prawdziwą miłością, a ofiarowanie się Mu to jedyny pewny sposób, aby żyć pełnią szczęścia. Utwór powstał prawdopodobnie pod koniec XX-go wieku, a autorem słów oraz muzyki jest ksiądz Ireneusz Czech SDS. Obecnie stał się on bardzo popularny, o czym  świadczy fakt, że równie często wykonują go kościelne chóry, co młodzieżowe schole parafialne. Mimo, że jest to krótki liryk, składający się jedynie z dwóch zwrotek, zawiera w sobie wszystko, co chcemy powiedzieć komuś kogo kochamy i z kim chcemy spędzić wieczność.

Ty w ofierze swojej, Panie mój,

Cały dajesz się, cały jesteś mój, aż na wieki

Jezus Chrystus jednak nie tylko nie wymaga od nas tej ofiary, on sam się nam ofiarowuje! Nasz Pan na ołtarzu krzyża oddał za nas swoje życie, żebyśmy mogli cieszyć się życiem wiecznym. On codziennie się za nas ofiarowuje, codziennie za nas umiera i zmartwychwstaje. Przyjmijmy zatem jego poświecenie i odwzajemniajmy tą niepojętą miłość. Wszystko to, co robimy na ziemskim padole niech służy temu, żebyśmy na końcu swojej drogi mogli spotkać naszego Boga. Bowiem czym jest krótka, ziemska egzystencja, wobec obietnicy życia wiecznego w bliskości Wszechmogącego?

Ładowanie piosenki
Nie wykryto kamery

Ofiaruję Tobie Panie mój

Mikrofon:

Trwa zapisywanie Twojego nagrania...

Ustawienia zapisu

Głośność nagrania:
Głośność piosenki:
Głośność melodii:
Synchronizacja wokalu:
milisekund
1000 milisekund = 1 sekunda
Kliknij ikonkę Play po lewej stronie playera, żeby sprawdzić jak zmiany wpłynęły na Twoje nagranie
-/-
Piosenka:
Melodia:

Playlista dostępna tylko dla użytkowników, którzy posiadają konto STAR.

Playlista

Ofiaruję Tobie Panie mój

Ofiaruję Tobie Panie mój

Piosenka Religijna

Hymn

Hymn

Sanah

Akt miłosny albo życie

Akt miłosny albo życie

Stare Dobre Małżeństwo

Jak

Jak

Stare Dobre Małżeństwo

Motyle

Motyle

Sylwia Grzeszczak

TAZOSy

TAZOSy

Dawid Podsiadło

Ballada majowa

Ballada majowa

Stare Dobre Małżeństwo

Prywatny bal

Prywatny bal

Cyrko

Szampan

Szampan

Sanah

Mori

Mori

Dawid Podsiadło

Twoja playlista 0

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.