Poznaj nas

Karaoke, stworzone w latach 60. w Kobe, w Japonii, przez Daisuke Inoue, od lat nieprzerwanie bawi ludzi na całym świecie. Oszałamiająco popularne w krajach Dalekiego Wschodu, coraz częściej jest wybierane jako forma rozrywki także w Polsce. Jego zaletą jest nie tylko ogrom dostarczanej energii i dobrego humoru, ale też uniwersalność - w karaoke może się bawić każdy... z każdym. Idealnie nadaje się na całonocne imprezy, wieczorne oderwanie się od szarej codzienności, weekend z przyjaciółmi czy rodzinną zabawę z dziećmi. (Więcej o karaoke przeczytasz na naszym blogu).

Chcielibyśmy ułatwić Wam tę zabawę, a przy okazji w niej uczestniczyć. Dlatego stworzyliśmy portal LetSing.pl - darmowe karaoke z najwyższej jakości podkładami instrumentalnymi. U nas możesz się nie tylko świetnie bawić wykonując i nagrywając swoje wersje ulubionych utworów. Możesz też rywalizować z innymi użytkownikami, zbierać punkty i...wygrywać. A przy okazji dzielić się miłością do muzyki.

Dzięki naszej stronie już dziś spróbujesz swoich sił w karaoke - za darmo! Przy okazji możesz posłuchać coverów innych, jak również sporo się dowiedzieć o profesjonalnych artystach i ich utworach.

Celem przewodnim firmy GreatArt jest zaspokojenie wszelkich potrzeb muzycznych. Chodzi nam między innymi o: nagrywanie aranżacji muzycznych na życzenie zamawiających, oprawę muzyczną stron www, muzykę do filmów oraz gier komputerowych, tło muzyczne dla biznesu, prezentacji i innych.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.