Playlista
Jezus Chrystus moim Panem jest, alleluja

Jezus Chrystus moim Panem jest, alleluja

Piosenka Religijna

1 Nagranie
90 Odsłuchań

„Jezus Chrystus moim Panem jest, alleluja” można uznać za podręcznikowy przykład pieśni uwielbienia. Najczęściej śpiewana jest na spotkaniach modlitewnych, między innymi na corocznych Spotkaniach Młodych na polach Lednicy oraz wszelkiego rodzaju pielgrzymkach. Na uwagę zasługuje niezmiernie ciekawy styl, w jakim zwykle śpiewa się tą wzniosłą pieśń. Zaczyna się od bardzo wolnego, można nawet powiedzieć recytatorskiego tempa i przyspiesza z zwrotki na zwrotkę. W kulminacyjnym momencie często wierni tańczą, wielbiąc Boga lub chociażby wznoszą ręce ku niebu. Utwór kończy się śpiewać zwykle w równie powolnym tempie, w jakim się zaczynało.

Jezus jest naszym Panem! Jezus jest królem, wielkim i miłosiernym. Jest królem, a jego królestwem jest serce każdego z nas, a szczególnie tych najmniejszych, najbardziej zagubionych. Chrystus jest naszym Panem, naszym Królem, naszym Bogiem i naszym najlepszym przyjacielem. On nas zawsze rozumie, zawsze pocieszy, zawsze poda pomocną dłoń. Jedyne co musimy zrobić, to otworzyć się na jego niepojętą miłość.

„On kocha mnie, on kocha mnie, alleluja” Czy można się dziwić, że te słowa porywają do tańca? Czym jest miłość Jezusa Chrystusa, naszego Pana i Zbawiciela dla nas, chrześcijan? Odpowiedź jest prosta. Wszystkim! On tak nas umiłował, że aby zmazać z ludzi hańbę grzechów, dobrowolnie oddał swoje życie na drzewie krzyża. I to dla człowieka Syn Boży zstąpił do piekieł, gdzie pokonał śmierć, by dać nam życie wieczne. Nie ma większego oddania i poświęcenia. Czasami jednak pytamy siebie, jak wielka jest miłość Boga? Jest tylko jedna możliwa odpowiedź - nieskończona! Najpiękniej opisał to na kartach swojej ewangelii Święty Jan: Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim. Więc trwajmy w wierze, trwajmy w miłości do Stwórcy. Wychwalajmy ponad wszystko naszego Pana i jego Święte Imię! Alleluja!

Ładowanie piosenki
Nie wykryto kamery

Jezus Chrystus moim Panem jest, alleluja

Mikrofon:

Trwa zapisywanie Twojego nagrania...

Ustawienia zapisu

Głośność nagrania:
Głośność piosenki:
Głośność melodii:
Synchronizacja wokalu:
milisekund
1000 milisekund = 1 sekunda
Kliknij ikonkę Play po lewej stronie playera, żeby sprawdzić jak zmiany wpłynęły na Twoje nagranie
-/-
Piosenka:
Melodia:

Playlista dostępna tylko dla użytkowników, którzy posiadają konto STAR.

Playlista

Ballada majowa

Ballada majowa

Stare Dobre Małżeństwo

Cry Cry

Cry Cry

Oceana

Smak Radości

Smak Radości

Margaret

Zbieg okoliczności łagodzących

Zbieg okoliczności łagodzących

Stare Dobre Małżeństwo

Żono moja

Żono moja

Masters

Biały miś

Biały miś

Top One

Nie rozdziobią nas kruki

Nie rozdziobią nas kruki

Stare Dobre Małżeństwo

Modelka

Modelka

Ewa Farna

Piątek

Piątek

Lanberry

Życie jest muzyką

Życie jest muzyką

Golec uOrkiestra

Twoja playlista 0

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.