Ewa Farna

Ewa Farna

20 Piosenek

Ewa Farna to artystka skazana na sukces. Pochodząca z Zaolzia polsko-czeska wokalistka od najmłodszych lat zachwycała talentem wokalnym. Już w wieku 11 lat odniosła pierwszy sukces, zwyciężając w konkursie piosenki na czeskich Morawach. Jako 13-latka zadebiutowała na czeskim rynku debiutanckim albumem „Měls mě vůbec rád”, który szybko uzyskał status platynowej płyty. Kolejna płyta, „Ticho” wydana w 2007 roku potwierdziła niesamowity talent wokalistki również uzyskując platynę, a utwory z tej płyty zawojowały czeskie listy przebojów.

Polski debiut wokalistki przypada na 2009 rok, kiedy to wydany został krążek „Sam na sam”, który jest polską wersją płyty Měls mě vůbec rád”. Artystka doskonale łączy ze sobą karierę w Czechach i Polsce. W sumie wydała 4 płyty czeskojęzyczne i pięć w języku polskim. Jest również hojnie nagradzana. Zdobyła do tej pory ponad 30 nagród związanych z rynkiem fonograficznym w Polsce i Czechach, między innymi Superjedynki, Mikrofony Popcornu, Telekamery, nagrody Eska Music Awards, Viva Comet Awards i wiele innych. Ewa Farna mimo młodego wieku jest niezwykle doświadczoną i docenianą w kilku krajach artystką. Znaleźć można nawet porównania jej możliwości wokalny do słynnej Adele. Nic w tym dziwnego. Wszystkie przeboje Ewy sięgnęły szczytów popularności, a płyty szybko znikały ze sklepowych półek. Jej największe hity od lat cieszą się niesłabnącą popularnością.

Zobacz więcej

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.