L.A.L.K.A

L.A.L.K.A

Ewa Farna

3 Nagrania
44 Odsłuchania

Jedna z najciekawszych piosenkarek młodego pokolenia, która szybko zdobyła ogromną popularność, mierzy się z tym faktem w utworze „L.A.L.K.A.”. Nie chodzi tu jednak niechęć do fanów, którzy ciągle ją wspierają i tłumnie przybywają na koncerty Ewy, a bardziej o życiu na pokaz, w świetle reflektorów, z którym nierozerwalnie wiąże się popularność. Wokalistka sprzeciwia się bezrefleksyjnemu poddawaniu się życzeniom mediów. Jej świat mimo piękna, jakim obdarza nas każdego dnia, dla osoby publicznej może być niezwykle samotnym miejscem. Bohaterka utworu chce sama decydować o swoim życiu, chce być panem własnego losu i nie zamierza poddawać się presji niewłaściwych ludzi. Ona sama wie najlepiej, jak pokierować swoim życiem prywatnym oraz swoją karierą. Bycie marionetką nie jest dla niej. Życie powinno pozytywnie zaskakiwać, a codzienne skupianie się na ekranie monitora czy telewizji powoduje jedynie gorycz i smutek.

Dlatego też warto żyć chwilą, nie martwić się tym, co mówią media, czy złośliwi ludzie. Przyszłość powinna być nieznana dla wszystkich. Tylko wtedy będzie mogła pozytywnie zaskoczyć.

Kocham to życie, kiedy ma styl

Kiedy nie nudzi mnie żadna z chwil

L.A.L.K.A

To nie jestem ja!

Wokalistka nie wyraża zgody na bycie marionetką. Nie będzie nigdy lalką w rękach nieodpowiedzialnych osób. Piosenka Ewy Farnej to prawdziwy manifest, który powinno wziąć sobie do serca wiele osób, uzależnionych w jakimkolwiek sensie od Internetu, portali plotkarskich czy bezcelowego powtarzania plotek. Jest to również ciekawy rytmiczny utwór, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu wykonawcy podczas imprez karaoke.

Ładowanie piosenki
Nie wykryto kamery

L.A.L.K.A

Mikrofon:

Trwa zapisywanie Twojego nagrania...

Ustawienia zapisu

Głośność nagrania:
Głośność piosenki:
Głośność melodii:
Synchronizacja wokalu:
milisekund
1000 milisekund = 1 sekunda
Kliknij ikonkę Play po lewej stronie playera, żeby sprawdzić jak zmiany wpłynęły na Twoje nagranie
-/-
Piosenka:
Melodia:

Playlista dostępna tylko dla użytkowników, którzy posiadają konto STAR.

Playlista

Graj

Graj

Kasia Popowska

Cóż wiemy o miłości

Cóż wiemy o miłości

Trubadurzy

U Studni

U Studni

Stare Dobre Małżeństwo

Sięgnąć Gwiazd

Sięgnąć Gwiazd

Budka Suflera

Kiedy Powiem Sobie Dość

Kiedy Powiem Sobie Dość

O.N.A.

Stacja Warszawa

Stacja Warszawa

Lady Pank

Niedorosła miłość

Niedorosła miłość

Georgina Tarasiuk

Córka Rybaka

Córka Rybaka

Wały Jagiellońskie

W Moim Mieście

W Moim Mieście

... feat. LetSing

Życie jest muzyką

Życie jest muzyką

Golec uOrkiestra

Twoja playlista 0

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.