L.A.L.K.A

L.A.L.K.A

Ewa Farna

2 Nagrania
28 Odsłuchań

Jedna z najciekawszych piosenkarek młodego pokolenia, która szybko zdobyła ogromną popularność, mierzy się z tym faktem w utworze „L.A.L.K.A.”. Nie chodzi tu jednak niechęć do fanów, którzy ciągle ją wspierają i tłumnie przybywają na koncerty Ewy, a bardziej o życiu na pokaz, w świetle reflektorów, z którym nierozerwalnie wiąże się popularność. Wokalistka sprzeciwia się bezrefleksyjnemu poddawaniu się życzeniom mediów. Jej świat mimo piękna, jakim obdarza nas każdego dnia, dla osoby publicznej może być niezwykle samotnym miejscem. Bohaterka utworu chce sama decydować o swoim życiu, chce być panem własnego losu i nie zamierza poddawać się presji niewłaściwych ludzi. Ona sama wie najlepiej, jak pokierować swoim życiem prywatnym oraz swoją karierą. Bycie marionetką nie jest dla niej. Życie powinno pozytywnie zaskakiwać, a codzienne skupianie się na ekranie monitora czy telewizji powoduje jedynie gorycz i smutek.

Dlatego też warto żyć chwilą, nie martwić się tym, co mówią media, czy złośliwi ludzie. Przyszłość powinna być nieznana dla wszystkich. Tylko wtedy będzie mogła pozytywnie zaskoczyć.

Kocham to życie, kiedy ma styl

Kiedy nie nudzi mnie żadna z chwil

L.A.L.K.A

To nie jestem ja!

Wokalistka nie wyraża zgody na bycie marionetką. Nie będzie nigdy lalką w rękach nieodpowiedzialnych osób. Piosenka Ewy Farnej to prawdziwy manifest, który powinno wziąć sobie do serca wiele osób, uzależnionych w jakimkolwiek sensie od Internetu, portali plotkarskich czy bezcelowego powtarzania plotek. Jest to również ciekawy rytmiczny utwór, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu wykonawcy podczas imprez karaoke.

Ładowanie piosenki
Nie wykryto kamery

L.A.L.K.A

Mikrofon:

Trwa zapisywanie Twojego nagrania...

Ustawienia zapisu

Głośność nagrania:
Głośność piosenki:
Głośność melodii:
Synchronizacja wokalu:
milisekund
1000 milisekund = 1 sekunda
Kliknij ikonkę Play po lewej stronie playera, żeby sprawdzić jak zmiany wpłynęły na Twoje nagranie
-/-
Piosenka:
Melodia:

Playlista dostępna tylko dla użytkowników, którzy posiadają konto STAR.

Playlista

Szkolna Sympatia

Szkolna Sympatia

My3

W aucie

W aucie

Sokół feat. Pono

Ofiaruję Tobie Panie mój

Ofiaruję Tobie Panie mój

Piosenka Religijna

To my Polacy

To my Polacy

52 Dębiec feat Doniu

Krótka historia

Krótka historia

Bajm

Kryzysowa narzeczona

Kryzysowa narzeczona

Lady Pank

Modelka

Modelka

Ewa Farna

Małe rzeczy

Małe rzeczy

Sylwia Grzeszczak

Nie bój się chcieć

Nie bój się chcieć

Paulina Przybysz

Człowiek zwierzęciu jest wilkiem

Człowiek zwierzęciu jest wilkiem

Kraina Lodu

Twoja playlista 0

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.