Piątek

Piątek

Lanberry

0 Nagrań
127 Odsłuchań

Lanberry to utalentowana wokalistka, która wybrała popularną obecnie drogę na sukces. Swoją karierę rozpoczęła od nagrywania coverów popularnych piosenek i umieszczania ich na swoim kanale YouTube. Jej ścieżka muzyczna zahaczyła o udział w 10-tej edycji polskiego X-Factor, jednak dopiero pierwszy singiel pt. „Podpalimy świat!” z 2015 roku przyniósł jej prawdziwą popularność.Lanberry to artystka doskonale spełniająca się w muzyce elektro-pop, co zapewniło jej ogromną popularność wśród wykonawców klubowych. Lanbery równie dobrze jednak sprawdza się na scenie.

Jej piosenka „Piątek” to utwór o miłości, która nie ma szczęśliwej przyszłości. Bohaterka pragnie bliskości, jednak ma świadomość, że nie temu związku nie pozostało wiele czasu. Coś w środku mówi jej, że wspólny czas dobiega końca. Mimo, że pragnie jego bliskości, chce być z nim w każdym dniu swojego życia, zdaje sobie sprawę, że ten etap jest już dla kochanków skończony. Rano odejdzie i już nigdy nie obudzi się przy jego boku. Bohaterka nie chce już pamiętać nawet tych krótkich chwil radości, które spędzała razem z kochankiem. Woli spalić i wymazać najmniejsze nawet wspomnienie wspólnego szczęścia. Te ostatnie chwile razem, mimo że wypełnione pożądaniem są dla bohaterów nic nie znaczącymi momentami, gdyż bohaterka nie pozwoli już sobie na życie z mężczyzną, wobec którego już nic nie czuje. I kiedy skończy się ten szalony piątek, on obudzi się, ale już bez niej i więcej jej nie zobaczy.

A gdy obudzisz się

Dawno nie ma mnie

Zniknę dziś bez słów

Czy tego właśnie chcesz

Dlaczego ten związek nie ma szans, ciężko powiedzieć. Te krótkie chwile spędzone razem nie są warte energii, którą zainwestowała w ten związek. Entuzjazm, z jakim rozpoczął się ten związek szybko się wypalił i pozostały już tylko chwile do końca. Ich wspomnienia to jedyna rzecz, jaka im pozostaje.

Ładowanie piosenki
Nie wykryto kamery

Piątek

Mikrofon:

Trwa zapisywanie Twojego nagrania...

Ustawienia zapisu

Głośność nagrania:
Głośność piosenki:
Głośność melodii:
Synchronizacja wokalu:
milisekund
1000 milisekund = 1 sekunda
Kliknij ikonkę Play po lewej stronie playera, żeby sprawdzić jak zmiany wpłynęły na Twoje nagranie
-/-
Piosenka:
Melodia:

Playlista dostępna tylko dla użytkowników, którzy posiadają konto STAR.

Playlista

Bumerang

Bumerang

Ewa Farna

Dryfy

Dryfy

Kasia Popowska

Zakryj

Zakryj

Sarsa

Thank You Very Much

Thank You Very Much

Margaret

Tego chciałam

Tego chciałam

Ania Dąbrowska

Człowiek zwierzęciu jest wilkiem

Człowiek zwierzęciu jest wilkiem

Kraina Lodu

Smak Radości

Smak Radości

Margaret

Tak Blisko

Tak Blisko

Rafał Brzozowski

Mówisz i masz

Mówisz i masz

Łukasz Zagrobelny

Bez Ciebie

Bez Ciebie

Kasia Cerekwicka

Twoja playlista 0

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.