Playlista
Piątek

Piątek

Lanberry

0 Nagrań
236 Odsłuchań

Lanberry to utalentowana wokalistka, która wybrała popularną obecnie drogę na sukces. Swoją karierę rozpoczęła od nagrywania coverów popularnych piosenek i umieszczania ich na swoim kanale YouTube. Jej ścieżka muzyczna zahaczyła o udział w 10-tej edycji polskiego X-Factor, jednak dopiero pierwszy singiel pt. „Podpalimy świat!” z 2015 roku przyniósł jej prawdziwą popularność.Lanberry to artystka doskonale spełniająca się w muzyce elektro-pop, co zapewniło jej ogromną popularność wśród wykonawców klubowych. Lanbery równie dobrze jednak sprawdza się na scenie.

Jej piosenka „Piątek” to utwór o miłości, która nie ma szczęśliwej przyszłości. Bohaterka pragnie bliskości, jednak ma świadomość, że nie temu związku nie pozostało wiele czasu. Coś w środku mówi jej, że wspólny czas dobiega końca. Mimo, że pragnie jego bliskości, chce być z nim w każdym dniu swojego życia, zdaje sobie sprawę, że ten etap jest już dla kochanków skończony. Rano odejdzie i już nigdy nie obudzi się przy jego boku. Bohaterka nie chce już pamiętać nawet tych krótkich chwil radości, które spędzała razem z kochankiem. Woli spalić i wymazać najmniejsze nawet wspomnienie wspólnego szczęścia. Te ostatnie chwile razem, mimo że wypełnione pożądaniem są dla bohaterów nic nie znaczącymi momentami, gdyż bohaterka nie pozwoli już sobie na życie z mężczyzną, wobec którego już nic nie czuje. I kiedy skończy się ten szalony piątek, on obudzi się, ale już bez niej i więcej jej nie zobaczy.

A gdy obudzisz się

Dawno nie ma mnie

Zniknę dziś bez słów

Czy tego właśnie chcesz

Dlaczego ten związek nie ma szans, ciężko powiedzieć. Te krótkie chwile spędzone razem nie są warte energii, którą zainwestowała w ten związek. Entuzjazm, z jakim rozpoczął się ten związek szybko się wypalił i pozostały już tylko chwile do końca. Ich wspomnienia to jedyna rzecz, jaka im pozostaje.

Ładowanie piosenki
Nie wykryto kamery

Piątek

Mikrofon:

Trwa zapisywanie Twojego nagrania...

Ustawienia zapisu

Głośność nagrania:
Głośność piosenki:
Głośność melodii:
Synchronizacja wokalu:
milisekund
1000 milisekund = 1 sekunda
Kliknij ikonkę Play po lewej stronie playera, żeby sprawdzić jak zmiany wpłynęły na Twoje nagranie
-/-
Piosenka:
Melodia:

Playlista dostępna tylko dla użytkowników, którzy posiadają konto STAR.

Playlista

Etc. (na disco)

Etc. (na disco)

Sanah

Niemożliwe

Niemożliwe

Kwiat Jabłoni

Kocham Cię

Kocham Cię

Chłopcy z Placu Broni

Wyglądasz Idealnie

Wyglądasz Idealnie

Skolim

Szczęście

Szczęście

Stare Dobre Małżeństwo

Maryjanna

Maryjanna

Bogusław Mec

Jesteś Szalona

Jesteś Szalona

Boys

SUPRO ( feat Taco Hemingway )

SUPRO ( feat Taco Hemingway )

Daria Zawiałow

Żyj

Żyj

Roksana Węgiel

TAZOSy

TAZOSy

Dawid Podsiadło

Twoja playlista 0

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.