Lanberry

Lanberry

2 Piosenki

Polska wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Zjawiskowa, utalentowana – tak najkrócej opisać można Małgorzatę Uściłowską, znaną pod pseudonimem Lanberry. Muzyk o niebanalnym głosie, który nie boi się eksperymentować z muzyką elektroniczną.

Polska wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Zjawiskowa, utalentowana – tak najkrócej opisać można Małgorzatę Uściłowską, znaną pod pseudonimem Lanberry. Muzyk o niebanalnym głosie, który nie boi się eksperymentować z muzyką elektroniczną. Lanberry potrafi połączyć w spójną całość dźwięki elektro z różnymi nurtami muzycznymi. Jej kompozycje to kompilacje różnych gatunków i nurtów muzycznych z lat 80-tych i 90-tych. Znana z takich utworów tak „Podpalimy Świat”, ”Zagadka” czy „Ostatni Most”. Piosenką” Only Human” zajęła 6 miejsce wśród wykonawców w krajowych eliminacjach do Eurowizji. Wspólnie z zespołem Feel w 2017 roku wydała utwór ”Gotowi na wszystko” promujący film ”Gotowi na wszystko”.

Zobacz więcej
Kategorie

Piosenki Lanberry 2

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.