Wróć do listy wpisów

Rozśpiewajmy się na wiosnę

Jest taki czas w roku, kiedy zaczyna się robić cieplej, rośliny kwitną a ludzie są szczęśliwsi. To właśnie wiosna! Jeśli jeszcze nie próbowałeś karaoke ze znajomymi na swojej domówce, to jest najlepszy czas, żeby nadrobić zaległości. Oto lista najlepszych piosenek karaoke, które obudzą Cię do życia!

Wiosna - Skaldowie 

Wiosna, wiosna wkoło, rozkwitły bzy… Aż chce się wyjść na spacer! Poczuć na twarzy ciepły wiatr, spojrzeć na niebo.. Wspaniały, ciepły utwór, który na pewno pobudzi do życia!

Agnieszka - Łzy

Miłość, wakacje, wino.. Czego jeszcze potrzeba do szczęścia? Pora poczuć wesoły, wiosenny klimat! Chwytliwy refren i słowa, które zna prawie każdy Polak. Ten ponadczasowy utwór zawsze wywołuje uśmiech na twarzy. Wróć do wspomnień i zaśpiewaj razem z przyjaciółmi “Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka”!

Mam tę moc - Kraina lodu

Piosenka wchodząca w skład ścieżki dźwiękowej do filmu Kraina Lodu, śpiewana przez Elsę, której w polskim dubbingu użyczyła głosu Katarzyna Łaska. Film, teoretycznie przeznaczony dla dzieci, porwał i rozkochał w sobie ludzi w każdym wieku. Chyba nie ma osoby, która oglądała Krainę Lodu a jej serca nie roztopił bałwan Olaf! Nic dziwnego, że pełna siły i magii piosenka “Mam tę moc“ zyskała tak wielką popularność. Już teraz zaśpiewaj ją z nami, przecież MASZ TĘ MOC!

 Chcemy być sobą - Perfect

Bunt. Bunt przeciwko wszystkiemu, przeciwko całemu złu które nas otacza. Kiedy jest lepszy czas na wyrażenie go, niż podczas spotkania ze znajomymi, śpiewając piosenki i dyskutując zawzięcie na tematy otaczającego nas świata? “Chcemy być sobą” to hymn wszystkich buntowników. Markowski wyraża swoją niezgodę na życie w ówczesnej reżimowej Polsce. Krzyczy, ile sił w płucach. Zrób to z przyjaciółmi i poczuj solidarność i moc płynącą z tego utworu!

Tamta dziewczyna - Sylwia Grzeszczak

W tekście wokalistka opowiada o swoim drugim obliczu - silnej, zdecydowanej i asertywnej kobiecie. Jednocześnie wie, że tamta druga kobieta nie jest jeszcze (lub już) nią samą. Utwór po niecałych 2 miesiącach od premiery stał się najczęściej granym utworem w Polsce. Nic dziwnego, kobiety naprawdę odnajdują w nim siłę! Koniecznie zaśpiewaj ten utwór razem z przyjaciółkami na babskim wieczorze!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.