Secrets

Secrets

One Republic

0 Nagrań
92 Odsłuchania

Grupa OneRepublic istnieje od 2004 roku. Stworzony został przez fanów grupy Coldplay - wokalistę, pianistę i gitarzystę Ryana Teddera oraz gitarzystę Zacha Filkinsa. W krótkim czasie do One Republik dołączyli klawiszowiec Drew Brown, basista i wiolonczelista BrentKutzle oraz perkusista Eddie Fisher. Grupa wydała swoją pierwszą płytę w 2007 roku. Jeden z najbardziej popularnych utworów amerykańskiej grupy pop-rockowej One Republic – „Secrets” to doskonała piosenka do śpiewania na karaoke. Jest to utwór niezwykle głęboki w swojej warstwie lirycznej.

„Secrets” to ciekawa próba zmierzenia się z własnymi słabościami, a także (a może przede wszystkim) z oszałamiającym sukcesem, jaki osiągnęła grupa. Szczere wyznania autora dotyczą sukcesu ale również prawdziwych, szczerych relacji z publicznością. Niezależnie od tego, jak zostanie odebrany. Jego celem jest utrzymanie prawdziwego kontaktu z odbiorcą, ucieczka od zakłamania i fałszu. Mimo tego, że wszystko zostało już zawarte w tekstach i zaśpiewane, autor wierzy w utrzymanie czystych, emocjonalnych relacji ze słuchaczami. Piosenka aż kipi od emocji i jest prawdziwym, trudnym wyznaniem spełnionego artysty.

„Secrets” uznawany jest często za swoisty rachunek sumienia twórców. Secrets – Hit One Republic Piosenka „Secrets” ujrzała światło dzienne 21 września 2009 roku i z miejsca stała się hitem. Wydana jako drugi singiel z drugiej płyty zespołu „WakingUp”. Utwór w 2010 r. znalazł się na 1 miejscu AirPlay – Top, czyli zestawienia stu najczęściej odtwarzanych piosenek w stacjach radiowych w Polsce. Zdobył również szereg wyróżnień:

  • podwójną platynę w Stanach Zjednoczonych (2012 r.),
  • złotą płytę w Niemczech (2010 r.),
  • w notowaniu Billboard Hot 100 w USA uplasował się na 21 pozycji.

Piosenka za sprawą wykorzystania jej w różnych filmach stała się niezwykle medialna. Użyto jej między innymi w filmie „Uczeń czarnoksiężnika”, a także w serialach „Lost: Zagubieni” i „Nikita”. Ciekawostką jest fakt, że partia wiolonczeli zagrana w utworze wzorowana jest na Preludium do Suity I Jana Sebastiana Bacha. „Secrets” to bardzo energetyczny, a zarazem nastrojowy kawałek, który doskonale sprawdzi się na każdej imprezie karaoke. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Ładowanie piosenki
Nie wykryto kamery

Secrets

Mikrofon:

Trwa zapisywanie Twojego nagrania...

Ustawienia zapisu

Głośność nagrania:
Głośność piosenki:
Głośność melodii:
Synchronizacja wokalu:
milisekund
1000 milisekund = 1 sekunda
Kliknij ikonkę Play po lewej stronie playera, żeby sprawdzić jak zmiany wpłynęły na Twoje nagranie
-/-
Piosenka:
Melodia:

Playlista dostępna tylko dla użytkowników, którzy posiadają konto STAR.

Playlista

Na zawsze

Na zawsze

Dawid Kwiatkowski

Zbieg okoliczności łagodzących

Zbieg okoliczności łagodzących

Stare Dobre Małżeństwo

L.A.L.K.A

L.A.L.K.A

Ewa Farna

Modelka

Modelka

Ewa Farna

Przyjedź mamo na przysięgę

Przyjedź mamo na przysięgę

Trubadurzy

Nie bój się chcieć

Nie bój się chcieć

Paulina Przybysz

I Prosto W Serce

I Prosto W Serce

Paulla

Opadły mgły, wstaje nowy dzień

Opadły mgły, wstaje nowy dzień

Stare Dobre Małżeństwo

Zaczekam

Zaczekam

Mieczysław Szcześniak

Zakryj

Zakryj

Sarsa

Twoja playlista 0

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.