Playlista
Secrets

Secrets

One Republic

0 Nagrań
109 Odsłuchań

Grupa OneRepublic istnieje od 2004 roku. Stworzony został przez fanów grupy Coldplay - wokalistę, pianistę i gitarzystę Ryana Teddera oraz gitarzystę Zacha Filkinsa. W krótkim czasie do One Republik dołączyli klawiszowiec Drew Brown, basista i wiolonczelista BrentKutzle oraz perkusista Eddie Fisher. Grupa wydała swoją pierwszą płytę w 2007 roku. Jeden z najbardziej popularnych utworów amerykańskiej grupy pop-rockowej One Republic – „Secrets” to doskonała piosenka do śpiewania na karaoke. Jest to utwór niezwykle głęboki w swojej warstwie lirycznej.

„Secrets” to ciekawa próba zmierzenia się z własnymi słabościami, a także (a może przede wszystkim) z oszałamiającym sukcesem, jaki osiągnęła grupa. Szczere wyznania autora dotyczą sukcesu ale również prawdziwych, szczerych relacji z publicznością. Niezależnie od tego, jak zostanie odebrany. Jego celem jest utrzymanie prawdziwego kontaktu z odbiorcą, ucieczka od zakłamania i fałszu. Mimo tego, że wszystko zostało już zawarte w tekstach i zaśpiewane, autor wierzy w utrzymanie czystych, emocjonalnych relacji ze słuchaczami. Piosenka aż kipi od emocji i jest prawdziwym, trudnym wyznaniem spełnionego artysty.

„Secrets” uznawany jest często za swoisty rachunek sumienia twórców. Secrets – Hit One Republic Piosenka „Secrets” ujrzała światło dzienne 21 września 2009 roku i z miejsca stała się hitem. Wydana jako drugi singiel z drugiej płyty zespołu „WakingUp”. Utwór w 2010 r. znalazł się na 1 miejscu AirPlay – Top, czyli zestawienia stu najczęściej odtwarzanych piosenek w stacjach radiowych w Polsce. Zdobył również szereg wyróżnień:

  • podwójną platynę w Stanach Zjednoczonych (2012 r.),
  • złotą płytę w Niemczech (2010 r.),
  • w notowaniu Billboard Hot 100 w USA uplasował się na 21 pozycji.

Piosenka za sprawą wykorzystania jej w różnych filmach stała się niezwykle medialna. Użyto jej między innymi w filmie „Uczeń czarnoksiężnika”, a także w serialach „Lost: Zagubieni” i „Nikita”. Ciekawostką jest fakt, że partia wiolonczeli zagrana w utworze wzorowana jest na Preludium do Suity I Jana Sebastiana Bacha. „Secrets” to bardzo energetyczny, a zarazem nastrojowy kawałek, który doskonale sprawdzi się na każdej imprezie karaoke. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Ładowanie piosenki
Nie wykryto kamery

Secrets

Mikrofon:

Trwa zapisywanie Twojego nagrania...

Ustawienia zapisu

Głośność nagrania:
Głośność piosenki:
Głośność melodii:
Synchronizacja wokalu:
milisekund
1000 milisekund = 1 sekunda
Kliknij ikonkę Play po lewej stronie playera, żeby sprawdzić jak zmiany wpłynęły na Twoje nagranie
-/-
Piosenka:
Melodia:

Playlista dostępna tylko dla użytkowników, którzy posiadają konto STAR.

Playlista

Dwie Bajki

Dwie Bajki

Virgin

Smak Radości

Smak Radości

Margaret

Akt miłosny albo życie

Akt miłosny albo życie

Stare Dobre Małżeństwo

Szczęście

Szczęście

Stare Dobre Małżeństwo

Krótka historia

Krótka historia

Bajm

Sięgnąć Gwiazd

Sięgnąć Gwiazd

Budka Suflera

Apologize

Apologize

Timbaland

Graj

Graj

Kasia Popowska

Niepokój

Niepokój

Stare Dobre Małżeństwo

Kilka prostych prawd

Kilka prostych prawd

Reni Jusis

Twoja playlista 0

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.