Secrets

Secrets

One Republic

0 Nagrań
65 Odsłuchań

Grupa OneRepublic istnieje od 2004 roku. Stworzony został przez fanów grupy Coldplay - wokalistę, pianistę i gitarzystę Ryana Teddera oraz gitarzystę Zacha Filkinsa. W krótkim czasie do One Republik dołączyli klawiszowiec Drew Brown, basista i wiolonczelista BrentKutzle oraz perkusista Eddie Fisher. Grupa wydała swoją pierwszą płytę w 2007 roku. Jeden z najbardziej popularnych utworów amerykańskiej grupy pop-rockowej One Republic – „Secrets” to doskonała piosenka do śpiewania na karaoke. Jest to utwór niezwykle głęboki w swojej warstwie lirycznej.

„Secrets” to ciekawa próba zmierzenia się z własnymi słabościami, a także (a może przede wszystkim) z oszałamiającym sukcesem, jaki osiągnęła grupa. Szczere wyznania autora dotyczą sukcesu ale również prawdziwych, szczerych relacji z publicznością. Niezależnie od tego, jak zostanie odebrany. Jego celem jest utrzymanie prawdziwego kontaktu z odbiorcą, ucieczka od zakłamania i fałszu. Mimo tego, że wszystko zostało już zawarte w tekstach i zaśpiewane, autor wierzy w utrzymanie czystych, emocjonalnych relacji ze słuchaczami. Piosenka aż kipi od emocji i jest prawdziwym, trudnym wyznaniem spełnionego artysty.

„Secrets” uznawany jest często za swoisty rachunek sumienia twórców. Secrets – Hit One Republic Piosenka „Secrets” ujrzała światło dzienne 21 września 2009 roku i z miejsca stała się hitem. Wydana jako drugi singiel z drugiej płyty zespołu „WakingUp”. Utwór w 2010 r. znalazł się na 1 miejscu AirPlay – Top, czyli zestawienia stu najczęściej odtwarzanych piosenek w stacjach radiowych w Polsce. Zdobył również szereg wyróżnień:

  • podwójną platynę w Stanach Zjednoczonych (2012 r.),
  • złotą płytę w Niemczech (2010 r.),
  • w notowaniu Billboard Hot 100 w USA uplasował się na 21 pozycji.

Piosenka za sprawą wykorzystania jej w różnych filmach stała się niezwykle medialna. Użyto jej między innymi w filmie „Uczeń czarnoksiężnika”, a także w serialach „Lost: Zagubieni” i „Nikita”. Ciekawostką jest fakt, że partia wiolonczeli zagrana w utworze wzorowana jest na Preludium do Suity I Jana Sebastiana Bacha. „Secrets” to bardzo energetyczny, a zarazem nastrojowy kawałek, który doskonale sprawdzi się na każdej imprezie karaoke. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Ładowanie piosenki
Nie wykryto kamery

Secrets

Mikrofon:

Trwa zapisywanie Twojego nagrania...

Ustawienia zapisu

Głośność nagrania:
Głośność piosenki:
Głośność melodii:
Synchronizacja wokalu:
milisekund
1000 milisekund = 1 sekunda
Kliknij ikonkę Play po lewej stronie playera, żeby sprawdzić jak zmiany wpłynęły na Twoje nagranie
-/-
Piosenka:
Melodia:

Playlista dostępna tylko dla użytkowników, którzy posiadają konto STAR.

Playlista

Piesek Reksio

Piesek Reksio

Letsing I Przyjaciele

Tak smakuje życie

Tak smakuje życie

Enej

W Płomieniach

W Płomieniach

Mateusz Ziółko

Cool me down

Cool me down

Margaret

Za każdą chwilę z Tobą

Za każdą chwilę z Tobą

Weekend

Tamta Dziewczyna

Tamta Dziewczyna

Sylwia Grzeszczak

Rysowane Tobie

Rysowane Tobie

Andrzej Piaseczny ( Piasek )

Mammaje

Mammaje

My3

Talizman

Talizman

Kamil Bednarek feat Matheo

Księżniczka

Księżniczka

Sylwia Grzeszczak

Twoja playlista 0

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.