Playlista
Cry Cry

Cry Cry

Oceana

2 Nagrania
225 Odsłuchań

Utwór Oceany pt. „Cry cry” wydany w 2009 roku to niezwykle popularna piosenka utrzymana w spokojnym popowym klimacie. Numer zwrócił uwagę całego kraju na tę wokalistkę.Singiel przez wiele tygodni nie schodził z list przebojów. Jest to pierwszy singiel promujący płytę artystki pt. „Can't Stop Thinking About You”. Artystka śpiewa tu o swojej przyjaciółce z lat dziecięcych. Wspomina wspólne beztroskie zabawy, tańce na ulicy. Dziewczyny były nierozłączne.

We loved to ride our bikes

Playin' hide and seek

Sneeking all the night

Dancing in the street

Jednakże patrząc na przyjaźń z dystansu, bohaterka dostrzega niepokojące sygnały. Jako dziecko nie zdawała sobie sprawy z tego, jak bardzo ryzykowne były niektóre z tych zabaw. Dopiero w dorosłym życiu dostrzega, że dziecięca beztroska była tylko pozorna, a szalone zabawy mogły być czymś więcej niż tylko zwykłym radosnym spędzaniem czasu.

I look back at the time

Now i realise

She loved to play with fire

Po latach przyjaciółka bohaterki trafiła bardzo źle. Zakochała się w dużo starszym mężczyźnie. I w zaślepieniu miłością pozwalała mu wykorzystywać jej naiwność w najgorszy możliwy sposób. Kiedy jednak dostrzegła, że tkwi w niezwykle toksycznej relacji, było już za późno, aby się wycofać. Przecież spaliła za sobą wszystkie mosty, zerwała wszystkie znajomości i odwróciła się od swoich przyjaciół. Teraz nie ma już do kogo się zwrócić. A jej okrutny partner ciągle zapewnia ją, że wszystko jest ok. Uwolnić się od takiego związku i uciec z tej relacji jest niezwykle ciężko. Jednak każdy człowiek musi ponieść konsekwencje swoich czynów.

She fell in love for the first time

He was older than her

Then he made her do things

First she wouldn't care

She left everything behind […]

But still he makes her see like everything's alright

Like everything's alright

Bohaterka jednak nie zamknęła swojej wrażliwości na krzywdę przyjaciółki i ciągle czeka na nią z otwartymi ramionami. Wierzy, że nawet z najgorszej opresji można się wyrwać. Zwraca się bezpośrednio do swojej dziecięcej przyjaciółki, prosząc ją o zachowanie nadziei w sercu na lepsze jutro. I chociaż wie, że jej życie okraszone jest ogromną ilością łez, kiedyś uda się uciec i naprawić wszystko. Niech łzy będą oczyszczeniem i pozwolą odpłynąć wszystkim złym wspomnieniom oraz pozwolą zacząć życie na nowo.

Deep inside, you cry cry cry

Don't let your hopes, die die die

Piosenka Oceany z miejsca stała się sporym hitem i zyskała ogromną popularność wśród polskiej publiczności. Jest ona również bardzo chętnie wykonywanym utworem podczas imprez karaoke. Przyjemny beat, prosty tekst i refren to wszystko czego potrzeba, aby wspólnie zaśpiewać „Cry cry”.

Ładowanie piosenki
Nie wykryto kamery

Cry Cry

Mikrofon:

Trwa zapisywanie Twojego nagrania...

Ustawienia zapisu

Głośność nagrania:
Głośność piosenki:
Głośność melodii:
Synchronizacja wokalu:
milisekund
1000 milisekund = 1 sekunda
Kliknij ikonkę Play po lewej stronie playera, żeby sprawdzić jak zmiany wpłynęły na Twoje nagranie
-/-
Piosenka:
Melodia:

Playlista dostępna tylko dla użytkowników, którzy posiadają konto STAR.

Playlista

Jestem Twoją Bajką

Jestem Twoją Bajką

Sanah

Od nowa

Od nowa

Kwiat Jabłoni

Miałem już nie tańczyć

Miałem już nie tańczyć

Męskie Granie Orkiestra

Na zawsze

Na zawsze

Dawid Kwiatkowski

Opadły mgły, wstaje nowy dzień

Opadły mgły, wstaje nowy dzień

Stare Dobre Małżeństwo

Najlepszy dzień w moim życiu

Najlepszy dzień w moim życiu

Sanah

Ballada majowa

Ballada majowa

Stare Dobre Małżeństwo

Eldorado ( feat Daria Zawiałow )

Eldorado ( feat Daria Zawiałow )

Sanah

ten Stan

ten Stan

Sanah

Nie ma fal

Nie ma fal

Dawid Podsiadło

Twoja playlista 0

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.