Będę z Tobą

Będę z Tobą

LemOn

0 Nagrań
82 Odsłuchania

Mimo tylu pomyłek

I tak będę z tobą

Mimo tak wielu granic

I tak będę z tobą

Mimo tylu nieznanych

I tak będę z tobą

Chyba wszyscy znają te słowa. Pierwszy singiel zwycięzcy 3 edycji programu Must Be The Music zespołu LemON była grana przez wszystkie bez wyjątku stacje radiowe. Z kim jednak chce tak usilnie być bohater tego utworu? I czy czasami trochę nie przesadza? Oglądając teledysk tego przeboju, wszystko wskazuje na to, że bohater zwariował i to dosłownie na punkcie pewnej pięknej kobiety. Jednak nikt nie wie, kim ona jest. Fascynacja nieznajomą przeobraża się w niebezpieczną obsesję. Bohater na każdym kroku widzi wizerunek swojej miłości. Czy jednak jest to prawdziwa miłość, czy może chora fascynacja, obsesja, która może źle się skończyć dla każdej ze stron?

Bohater czuje się zagubiony, jego świat bez ukochanej jest pusty i sztuczny. Wie doskonale, że ich relacje nie były prawdziwe i nie miały szans na powodzenie, jednak to właśnie ten związek nauczył go, jak ma żyć. Uczynił go człowiekiem takim, jakim jest, a może jakim chciał być.

Nigdy nie widziałem światła w swoim życiu,

Jak nocny pies, zbłąkany

Choć w twoich słowach prawdy nie słyszałem,

Dzięki tobie jestem, kim być chciałem

Młodzieńcza miłość nie zawsze jest tak wspaniała, jak sobie ją wyobrażamy. Czasami nawet nie jest to miłość, a jedynie zauroczenie, które odrzucone przez drugą stronę, może spowodować wiele bólu. W skrajnych przypadkach, nie przyjmując do wiadomości słowa „nie”, sytuacja może przerodzić się w niebezpieczne, toksyczne relacje, które wywołają jedynie dużo cierpienia. Podobnie jest tutaj. W utworze bohater z całych sił pragnie związać się ze swoją ukochaną. I mimo tego, że widzi jej wątpliwości oraz rosnącą niechęć, nie dopuszcza do siebie innej możliwości, niż wspólne życie. Mimo wszystko, niezależnie od ceny, doprowadzi do tego aby byli razem. Nawet wbrew jej woli.

W oczy mi patrz zamiast w księżyc,

Przecież wyciągasz mnie z mroku

Wyczuwam twoje zwątpienie

Podam ci teraz swą dłoń

Jednak nie wiemy, czy ona chce ująć jego dłoń. Wygląda na to, że bohater bardzo się pomylił w lokowaniu swoich uczuć. Ale nie chce tego zrozumieć. Teledysk do utworu doskonale puentuje zagmatwane relacje bohatera z ukochaną, kiedy to w ostatniej scenie wokalista zakuty jest w kaftan bezpieczeństwa.

„Będę z tobą” jest jednym z największych hitów grupy LemOn. Piosenka szybko zdobyła szczyty list przebojów i serca fanów. Ciekawa aranżacja, łamana rytmika, prosty do zapamiętania tekst i rytmiczny refren powodują, że „Będę z tobą” to doskonały utwór do zabawy karaoke. Zapraszamy do spróbowania swoich sił i zaśpiewania tego wielkiego hitu grupy LemON z letsing.pl.

Ładowanie piosenki
Nie wykryto kamery

Będę z Tobą

Mikrofon:

Trwa zapisywanie Twojego nagrania...

Ustawienia zapisu

Głośność nagrania:
Głośność piosenki:
Głośność melodii:
Synchronizacja wokalu:
milisekund
1000 milisekund = 1 sekunda
Kliknij ikonkę Play po lewej stronie playera, żeby sprawdzić jak zmiany wpłynęły na Twoje nagranie
-/-
Piosenka:
Melodia:

Playlista dostępna tylko dla użytkowników, którzy posiadają konto STAR.

Playlista

Indiana

Indiana

Sarsa

Lód w lecie

Lód w lecie

Kraina Lodu

Skrzydła

Skrzydła

Zouzy

Flirt

Flirt

Sylwia Grzeszczak

Ona tańczy dla mnie

Ona tańczy dla mnie

Weekend

Za każdą chwilę z Tobą

Za każdą chwilę z Tobą

Weekend

W aucie

W aucie

Sokół feat. Pono

Małe rzeczy

Małe rzeczy

Sylwia Grzeszczak

Modelka

Modelka

Ewa Farna

Ulepimy dziś bałwana

Ulepimy dziś bałwana

Kraina Lodu

Twoja playlista 0

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.