Kasia Popowska

Kasia Popowska

6 Piosenek

Polska wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jest pierwszą Polką ,która założyła na You Tobie własny kanał gdzie śpiewała covery znanych utworów muzycznych. Jej interpretacje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem w kraju i zagranicą.

Polska wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jest pierwszą Polką ,która założyła na You Tobie własny kanał gdzie śpiewała covery znanych utworów muzycznych. Jej interpretacje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem w kraju i zagranicą. Utwór „Przyjdzie taki dzień” do którego napisała tekst doprowadził ją na sceny „Lata Zet i Dwójki” oraz Sopot Festival. Utwory z albumów ”Tlen” i „ Dryfy” cieszą się ogromną popularnością na listach radiowych przebojów. Popowska to również współautorka piosenek Dody i Blue Cafe. Niedawno fanom dała się poznać z dużych umiejętności aktorskich i wokalnych zwyciężając w 7 edycji telewizyjnego show „ Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Zobacz więcej

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.