Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

8 Piosenek

Agnieszka Chylińska to polska piosenkarka i autorka tekstów. Karierę rozpoczynała w słynnej grupie O.N.A. W 2008 roku, po kilkuletniej przerwie scenicznej, wróciła na scenę z solową płytą "Modern Rocking". Chylińska od lat jest jurorem telewizyjnych programów rozrywkowych.

Debiutancki album zespołu O.N.A. zatytułowany "Modlishka" ukazał się 1995 roku. Kolejne były albumy: "Bzzzzz" (1996), "T.R.I.P." (1996), "Pieprz" (1999), "Mrok" (2001). Zespół wypromował takie przeboje, jak: "Koła czasu", "Znalazłam", "Krzyczę", "Kiedy powiem sobie dość", "24 godziny po ", "Nie chcę dawać tego, co najlepsze", "To naprawdę już koniec", "Historyjka", "Najtrudniej", "Nienawidzę", "Ciągle ty", "Jestem silna", "Moja odpowiedź", "Niekochana", "Zmęczona", "Wszystko to, co ja". Agnieszka Chylińska była niejednokrotnie nagradzana i nominowana do prestiżowych nagród. Doceniano wyjątkowy wokal charyzmatycznej wokalistki, teksty, które pisała i charakterystyczny sposób bycia na scenie. W 2003 roku zespół O.N.A. rozpadł się, a Chylińska wydała solowy album "Winna", a w 2009 roku "Modern Rocking". W 2008 roku Agnieszka Chylińska pojawiła się w nowej roli- została jurorką talent show emitowanego przez stację TVN "Mam talent!", a w 2015 w programie "Mali giganci". W międzyczasie Chylińska prowadziła program "Wszystkie numery Agnieszki Chylińskiej" w RMF FM. Została laureatką dwóch Telekamer w kategorii "Juror" i jednej Złotej Telekamery w kategorii "Muzyka i Juror".

Zobacz więcej

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.