Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak

11 Piosenek

Sylwia Grzeszczak jest polską wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Swoją karierę muzyczną rozpoczęła, biorąc udział w drugiej edycji polskiej wersji programu "Idol" w 2003 roku.

Sylwia Grzeszczak rozwijała swój talent muzyczny już od najmłodszych lat. Gdy miała zaledwie pięć lat, wystąpiła w programie muzycznym dla dzieci „Od przedszkola do Opola”. W programie Grzeszczak zaśpiewała piosenkę „Byle było tak” z repertuaru gwiazdy polskiej muzyki, Krzysztofa Krawczyka. Poza tym od dziecka chodziła do szkół muzycznych, gdzie uczyła się gry na instrumentach. Grzeszczak ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. H. Wieniawskiego w Poznaniu. Poza tym jest absolwentką klasy fortepianu w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w swoim rodzinnym mieście. Prywatnie Sylwia Grzeszczak jest związana z raperem Marcinem „Liberem” Piotrowskim, z którym nagrała swój debiutancki album „Ona i On”. Urodziła się w Poznaniu 7 kwietnia 1989 roku. Sylwia Grzeszczak jest cenioną postacią w polskiej scenie muzycznej, a jej utwory są popularne zarówno wśród młodego, jak i starszego pokolenia słuchaczy. Jej wszechstronność artystyczna obejmuje zarówno piosenkę, jak i działalność autorską, co przyczyniło się do jej ugruntowanej pozycji na polskim rynku muzycznym.

Zobacz więcej

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.