Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski

1 Piosenka

Jeden z najbardziej utalentowanych polskich wokalistów młodego pokoleniaRafał Brzozowski to półfinalista siódmej edycji The Voice of Poland. Trafiając do grupy Andrzeja Piasecznego mógł zaprezentować w pełni swój ciepły głos oraz charyzmę, dzięki czemu doszedł do półfinału. Przygoda Rafała z teleturniejami muzycznymi to jednak trochę bardziej odległa historia.

Już w 2002 roku bowiem wziął udział w bardzo popularnym telewizyjnym show Szansa na sukces z zespołem Szwagierkolaska, gdzie zdobył wyróżnienie. Występ w The Voice of Poland pozwolił Rafałowi wydać i wypromować pierwsze single „Nie mam nic” i „Na dobre masz zawsze mnie”, które z miejsca zdobyły serca publiczności. Utwór „Na dobre masz zawsze mnie” został wykorzystany jako motyw przewodni serialu „Na dobre i na złe”. Jego przygoda z konkursami jednak nie zakończyła się. W 2017 roku zakwalifikował się do finału polskich eliminacji do 62 Konkursu Piosenki Eurowizji, gdzie zajął drugie miejsce. Rafał Brzozowski - talent i urok! Rafał Brzozowski jest niezwykle utalentowanym muzykiem, wokalistą i multiinstrumentalistą, co nie pozostało niezauważone w kręgach muzycznych naszego kraju. W trakcie swojej dotychczasowej kariery współpracował m.in. z Markiem Kościkiewiczem, zespołami Emigranci oraz Mono. Obecnie Rafał Brzozowski jest współprowadzącym teleturnieju Koło Fortuny emitowanego w TVP2. Rafał Brzozowski to obecnie jeden z najbardziej popularnych artystów rodzimej sceny POP. Jego publiczność za każdym razem szczelnie wypełnia sale koncertowe i tłumnie przybywa na koncerty plenerowe.

Zobacz więcej
Kategorie

Piosenki Rafał Brzozowski 1

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.