Anna Szarmach

Anna Szarmach

1 Piosenka

Bez wątpienia Annę Szarmach można nazwać mistrzynią drugiego planu. I nie ma w tym określeniu niczego negatywnego. Anna Szarmach jest bowiem obdarzoną ciekawą barwą głosu wokalistką, kompozytorką, autorką tekstów i producentką, która większą część swojej kariery muzycznej spędziła udzielając się gościnnie na kilkudziesięciu wydawnictwach różnych artystów. Występowała między innymi z Edytą Górniak, Natalią Kukulską, Ewą Bem, Polucjantami, Sistars, Sokołem&Pono czy Kayah. Anna Szarmach jest ponadto instruktorem sztuki wokalnej, m.in. w Akademii Muzycznej w Łodzi i Ośrodku Kultury Ochoty w Warszawie. Prowadzi również warsztaty wokalne oraz szkolenia zespołowe dla muzyków i wokalistów w całej Polsce.

Muzyczną karierę solową rozpoczęła w 2006 roku wydając album zatytułowany„Sharmi”. Następnym był krążek „Inna” z 2010 roku oraz trzeci album „Pozytywka” z roku 2012. Rok 2016 to z kolei data wydania ostatniego albumu artystki pod tytułem „Shades of Love”. Wszechstronny talent artystki pozwolił jej współpracować z najlepszymi muzykami na świecie. Pierwszym singlem promującym album „Shades of love”, utwór „Rolling Stones”, nagrała w duecie z Frankiem McCombem. Kolejny singiel z płyty - piosenka „City of Music” nagranazostała w specjalnej wersji na żywo z gościnnym udziałem Davida Haynesa. W 2016 roku podczasFestiwalu Gospel w Gniewie odbył się pierwszy koncert zatytułowanyAnia Szarmach w piosenkach Natalie Cole, podczas którego piosenkarka wykonała własne aranżacje utworów Natalie Cola. Gościnnie na koncercie wystąpili: Frank McComb, Wayne Ellington, Marek Bałata i David Haynes. Anna Szarmach swoją oryginalna barwą głosu oraz ciekawymi, łączącymi r’n’b oraz soul kompozycjami od początku kariery solowej zdobywa uznanie publiczności. Wyrazem tego jest wiele nagród przyznawanych przez publiczność właśnie, między innymi podczas festiwali Top Trendy czy KFPP Opole.

Zobacz więcej
Kategorie
Pop

Piosenki Anna Szarmach 1

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.