Kraina Lodu

Kraina Lodu

16 Piosenek

Piosenki z disnejowskiego filmu animowanego pt. "Kraina Lodu" (FROZEN). Kraina Lodu to film z 2013 roku, której fabułę w skrócie można opisać tak. Kiedy posiadająca moc kontroli nad śniegiem i lodem Elsa sprowadza srogą zimę na swoje królestwo, Anna wyrusza w podróż, aby odszukać siostrę oraz zakończyć pogodowe anomalie.

W filmie znajduje się wiele przepięknych utworów. W polskiej wersji językowej też pięknie brzmią te utwory, na najbardziej znanym utworem promującym ten film jest piosenka "Mam tę moc" (Let It go) zaśpiewana przez Katarzynę Łaskę. Album ze ścieżką dźwiękową z tego filmu został wydany 29 listopada 2013 roku przez wytwórnię Universal Music Polska i szybko uzyskał status potrójnie platynowej płyty. Mamy nadzieję, że w waszym wykonaniu piosenki z tego filmu też mogą ciekawie zabrzmieć. Zapraszamy do nagrań i życzymy miłego śpiewania.

Zobacz więcej

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.