Borysewicz & Kukiz

Borysewicz & Kukiz

4 Piosenki

Polscy muzycy, autorzy studyjnego albumu ”Borysewicz & Kukiz”. Jan Borysewicz-lider zespołu Lady Pank, znakomity polski wokalista, gitarzysta ,kompozytor rockowy i Paweł Kukiz- muzyk, aktor, poseł i lider zespołu Piersi.

Polscy muzycy, autorzy studyjnego albumu ”Borysewicz & Kukiz”. Jan Borysewicz-lider zespołu Lady Pank, znakomity polski wokalista, gitarzysta, kompozytor rockowy i Paweł Kukiz - muzyk, aktor, poseł i lider zespołu Piersi. Jedyny jak dotąd album duetu powstał w 2002,zyskując rok później status złotej płyty. Utwory takie jak „Niby jestem niby nie” oraz „Jeśli tylko chcesz” powstały do filmu fabularnego E=mc². Tych dwóch wszechstronnych artystów, którzy na co dzień zajmują się innymi projektami muzycznymi znalazło czas i stworzyło fantastyczny album z tekstami Kukiza i muzyką Borysewicza . W wywiadach udzielanych przez muzyków – czas spędzony w studiu podczas nagrania albumu przebiegał wyśmienicie i nie wykluczają powtórnej współpracy.

Zobacz więcej
Kategorie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.