Chcę tu zostać

Chcę tu zostać

Farba

1 Nagranie
42 Odsłuchania

Piosenka „Chcę tu zostać” to największy i najbardziej rozpoznawalny przez słuchaczy przebój, którym od lat legitymuje się powstały w 1999 roku, wywodzący się z Gdyni zespół „Farba”. Flagowy hit grupy długo definiował ich pop – rockowy styl muzyczny. Powiedzieć o utworze, że jest lekki i przyjemny, to za mało. To klasyczne wyznanie miłości, pięknie wyśpiewane mocnym głosem wokalistki, Joanny Kozak, która jest również autorką emocjonalnego tekstu. Piosenka jest opisem szczęśliwego związku dwojga ludzi. Czas sobie płynie, „wszystko wokół się zmienia”, a mimo to miłość bohaterów utworu jest silna i niezmienna. Dzielą oni ze sobą i troski i szczęścia, realizują wspólne marzenia. Jest to miłość, która przetrwa wszelkie przeciwności losu, kochankowie są dla siebie niczym tlen, bez którego nie mogliby żyć. Jak w każdym związku i w tym, zdarzają się zawirowania: „Chociaż czasem mnie ranisz, o nie, nie – to i tak wybaczam Ci”. Drobne niesnaski są niczym w obliczu tak ogromnego uczucia, które przetrwa wszystko. Bohaterowie są niczym dwie połówki jabłka, połączone w jedną, nierozerwalną całość - są jak jeden organizm.„Chcę tu zostać” nie jest deklaracją tego, że bohaterka hitu chce pozostać w jednym miejscu - jest sygnałem, że wszędzie będzie jej dobrze, szczególnie tam, gdzie znajdzie się druga połówka jej serca.

Co ciekawe, kompozycja promowała nie tylko debiutancki album grupy pt. „Muszę krzyczeć!” (wydany cztery lata po premierze piosenki), ale i również film Jerzego Gruzy pt. „Yyyreek! Kosmiczna nominacja”, a także została wykorzystana na ścieżce dźwiękowej do filmu Roberta Glińskiego pt. „Świnki”. Przebojowa piosenka jest niekwestionowanym liderem, wśród najchętniej wykonywanych piosenek na spotkaniach karaoke od wielu lat i doczekała się mnóstwa interpretacji. Uniwersalny przekaz miłosny kompozycji sprawia, że jest ona wykorzystywana bardzo często podczas pierwszego tańca pary młodej na weselach. Gdy nie wiesz, jak bezbłędnie przekazać drugiej osobie, że darzysz ją sympatią i że na jej widok Twoje serce bije szybciej - zadedykuj jej „Chcę tu zostać” Farby! A najlepiej – zaśpiewaj:)

Ładowanie piosenki
Nie wykryto kamery

Chcę tu zostać

Mikrofon:

Trwa zapisywanie Twojego nagrania...

Ustawienia zapisu

Głośność nagrania:
Głośność piosenki:
Głośność melodii:
Synchronizacja wokalu:
milisekund
1000 milisekund = 1 sekunda
Kliknij ikonkę Play po lewej stronie playera, żeby sprawdzić jak zmiany wpłynęły na Twoje nagranie
-/-
Piosenka:
Melodia:

Playlista dostępna tylko dla użytkowników, którzy posiadają konto STAR.

Playlista

Tamta Dziewczyna

Tamta Dziewczyna

Sylwia Grzeszczak

Nic Tu Po Mnie

Nic Tu Po Mnie

Michał Szczygieł

Początek

Początek

Męskie Granie Orkiestra

Śniadanie do łóżka

Śniadanie do łóżka

Andrzej Piaseczny ( Piasek )

The Show

The Show

Lenka

Thank You Very Much

Thank You Very Much

Margaret

Indiana

Indiana

Sarsa

Ulepimy dziś bałwana

Ulepimy dziś bałwana

Kraina Lodu

Zapomnij Mi

Zapomnij Mi

Sarsa

Za każdą chwilę z Tobą

Za każdą chwilę z Tobą

Weekend

Twoja playlista 0

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.