Wróć do listy wpisów

Śpiew - sposób na życie

Znani i mniej znani

Wydaje się nam, że tylko Ci, którzy osiągają sukcesy na światową skalę, mogą powiedzieć, że śpiewanie to ich sposób na życie. Ale czy rzeczywiście tak jest? To oczywiste, że śpiew może stać się źródłem dochodów czy zawodem ale i bez tego może wnieść dużo radości w nasze życie.

Solo czy z innymi?

Sukces można osiągnąć nie tylko na własną rękę. Ogromną sławą i popularnością cieszą się chóry. Dołączając do chóru stajesz się jego ogniwem, realizujesz swoje pasje i spędzasz czas z innymi, którzy tak jak Ty, uwielbiają śpiewać.

Sukces w dobie internetu

Postęp technologiczny dał nam szansę, by zaistnieć na całym świecie, nie ruszając się z domu. W każdym z nas kryje się talent, który tylko czeka, by go odkryć i pokazać światu. Jeśli kochasz śpiewać, możesz spróbować swoich sił publikując swoje nagrania w internecie. Wielu znanych na całym świecie wokalistów właśnie tak zaczynało swoją muzyczną karierę.

Nieważne gdzie, ważne z kim

Często nie jesteśmy świadomi jaki wpływ na nasze życie ma śpiew. Spróbuj sobie przypomnieć kiedy ostatnio byłeś na łonie natury, wśród dzikiej przyrody. Dlaczego mamy same dobre wspomnienia z takiego otoczenia? Bo cały czas towarzyszył nam śpiew ptaków. Więc jeśli jesteś zmęczony czy przygnębiony - zaśpiewaj coś! To pozwoli Ci wyładować energię i złe emocje.

Miarą szczęścia nie jest sukces. Pamiętaj o tym i ciesz się z muzyki w taki sposób w jaki lubisz. Śpiewaj z dziećmi, śpiewaj samemu, śpiewaj w ukryciu lub przed publicznością. Pamiętaj, że życiem rządzi przypadek. Jeśli jesteś ciekawy czy śpiewać każdy może koniecznie przeczytaj ten wpis. 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.