Wróć do listy wpisów

Program do karaoke z nagrywaniem, aplikacja do śpiewania

Aplikacja do śpiewania - karaoke z nagrywaniem

Któż z nas chociaż przez chwilę w dzieciństwie lub młodości nie marzył o zdobyciu sławy i zrobieniu kariery piosenkarskiej. Rzeczywistość weryfikuje nasze marzenia, jednak jak w znanym wszystkim wykonaniu piosenki Jonasza Kofty, sam Jerzy Stuhr zaśpiewał, że przecież „Śpiewać każdy może...”. Ile jest w tym prawdy wie każdy kto choć raz zainteresował się karaoke. Ta pochodząca z Japonii fantastyczna forma zabawy polegająca na śpiewaniu w klubach i pubach znanych piosenek do podkładu muzycznego z linią melodyczną jest teraz na wyciągnięcie ręki z Letsing. Jak wprowadzić karaoke do domu? Wystarczy nam program karaoke od Letsing. Wystarczy zarejestrować się, a otwiera się przed nami ogromny świat piosenek karaoke.  Letsing to profesjonalny program karaoke i platforma udostępniająca użytkownikom podkłady muzyczne, wraz z tekstem piosenek pojawiającym się podczas ich odtwarzania i możliwością ich nagrywania.

Program karaoke najlepszą zabawą w domu

Proponowany przez nas program do śpiewania to idealny pomysł na zabawę i relaks z przyjaciółmi czy rodziną. Karaoke Letsing to program umożliwiający także tworzenie playlist, dzięki czemu użytkownicy mogą odtworzyć wybrane przez siebie utwory i wykonania, w wybranej przez siebie kolejności. Dzięki temu nasz program karaoke umożliwia zorganizowanie prawdziwego domowego konkursu dla śpiewających. Ogrom fantastycznej zabawy gwarantowany! Dużym udogodnieniem, które oferujemy zarejestrowanym użytkownikom, jest możliwość zabawy z karaoke i nagrywania wykonanych utworów, a także, udostępniania ich innym osobom, które mogą je ocenić i skomentować. Plusem naszego karaoke jest także program - prosty i łatwy w obsłudze, z przyjaznym dla oka interfejsem, dzięki czemu każdy, młody i nieco starszy użytkownik Letsing, z pewnością poradzi sobie z jego użytkowaniem.

Największe przeboje i hity na czasie w programie karaoke Letsing

Oferowany przez nas program do karaoke to tysiące najpopularniejszych hitów i tekstów do nich, dzięki czemu w Letsing każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Najmłodsi spośród użytkowników naszej aplikacji do śpiewania mogą wybierać spomiędzy wielu znanych i lubianych utworów, którymi zachwycali się także nasi rodzice i dziadkowe, takich jak m.in. Panie Janie rano wstań, Pieski małe dwa czy O mande mande flore, a także spośród nieco nowszych dzieł takich jak Pingwin czy Karuzela. Również nieco starsza młodzież znajdzie coś dla siebie w naszym programie karaoke, np. takie popularne szlagiery jak Agnieszka, Autobiografia czy Biały Miś, a także spośród nowych, popularnych hitów, m.in. piosenek takich zespołów jak Lemon, Paula czy Sarsa. Ponadto, użytkownicy naszej aplikacji do śpiewania mają możliwość wzięcia udziału w wielu atrakcyjnych konkursach, w których na zwycięzców czekają wyjątkowe nagrody, a także dzielić się swoimi umiejętnościami w muzycznym starciu z innymi użytkownikami naszego programu do śpiewania.

Nie czekaj, już dzisiaj zarejestruj się na naszej stronie z programem do karaoke! Letsing to propozycja dla małych i dużych, młodych i starszych, jednym słowem, wszystkich miłośników dobrej zabawy i śpiewania. Sprawdź nasz program karaoke już dziś. Dobra zabawa czeka na wyciągnięcie ręki.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.