Wróć do listy wpisów

Najnowszy singiel Dawida Podsiadło

Czerwiec to miesiąc, w którym pojawi się wiele długo wyczekiwanych płyt i singli. Najświeższą nowością jest singiel Dawida Podsiadło pt "Małomiasteczkowy" który ukazał się 06.06.2018 roku.

Dawid Podsiadło to dobrze wszystkim znany Polski wokalista, który swoją popularność zawdzięcza udziałowi w programie X FACTOR. Zajęcie pierwszego miejsca w tym programie umożliwiło mu dotarcie ze swoją twórczością do bardzo szerokiego grona odbiorców.

Podsiadło ma na swoim koncie już dwa albumy: "Comfort and Happiness" z 2013 roku i "Annoyance and Disappointment" z 2015 roku. Oba wydawnictwa charakteryzowały się spokojem i melancholią, a utwory były w języku angielskim. Nadchodząca płyta, której premierę zaplanowano na jesień 2018 roku, ma być nowym etapem w twórczości artystycznej muzyka.

Singiel promujący najnowszy album Dawida Podsiadło pojawił się na początku czerwca i nosi tytuł "Małomiasteczkowy". Za tekst piosenki odpowiada Tomasz Bagiński a za brzmienie utworu, jak i całej płyty, Bartosz Dziedzic.

Utwór "Małomiasteczkowy" utrzymany jest w pogodnej, poruszającej do tańca stylistyce. Twórcy piosenki są zgodni, że opowiada ona o wątpliwościach, które rodzą się w każdym człowieku, gdy zmienia miejsce zamieszkania. Wielu z nas boi się czy znajdziemy szczęście, czy nie ominie nas coś ważnego i czy podejmujemy dobrą decyzję. Tekst jest wielowymiarowy, nie ocenia ani nie daje konkretnych odpowiedzi, jednak zmusza słuchacza do przemyśleń.

Premiera trzeciej płyty Dawida Podsiadło zaplanowana jest na jesień 2018 roku. Zachęcamy do odsłuchania najnowszego singla pt "Małomiasteczkowy". Utwór z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto lubi poruszać biodrami, ale również każdemu, kto ceni teksty zmuszające do refleksji.

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.