Wróć do listy wpisów

Hity lata część 2

Kochacie latynoskie i popowe piosenki? Dobrze trafiliście! Przedstawiamy Wam drugą część naszych letnich hitów. Jesteście gotowi?

Michel Teló - "Ai se eu te pego!"

Utwór stał się popularny po ukazaniu się filmiku z udziałem Neymara. Od tego czasu charakterystyczny układ tańczyło wielu piłkarzy, m.in. Cristiano Ronaldo, Marcelo, Dani Alves, Eric Abidal i Neymar Jr. Utwór zdobył szczyty list przebojów w wielu krajach i stał się wakacyjnym hitem w 2011 roku.

Robin Thicke - "Blurred Lines"

Piosenka amerykańskiego muzyka Robina Thicke’a nagrana przy gościnnym udziałem Pharrella Williamsa i wydana na singlu w 2013 roku. Piosenka uzyskała najwyższy w historii wynik sprzedanych kopii i zajęła szczyty list przebojów w wielu krajach. Utwór mimo, że może wzbudzać kontrowersje, jest niefrasobliwą piosenką, której po prostu przyjemnie się słucha.

Calvin Harris - "Summer"

Utwór szkockiego producenta i DJ-a który ukazał się 14 marca 2014 roku i zadebiutowała na szczycie notowania w Irlandii oraz w Wielkiej Brytanii. Piosenka utrzymana jest w letnim klimacie, na co wskazuje już sam tytuł, i opowiada historię wakacyjnej miłości.

Nelly Furtado ft. Timbaland - "Promiscuous"

Piosenka pop/R&B stworzona przez Nelly Furtado i Timbalanda. Utwór w 2006 zdobył tytuł najlepszej piosenki pop i został uznany za piosenkę lata 2006 roku. Teledysk do piosenki został zrealizowany w klubowej scenerii, wokół wokalistów pojawiają się tancerze, a to wszystko sprawia, że piosenka jest idealny odzwierciedleniem wakacyjnej zabawy.

Katy Perry - "California Gurls"

To piosenka, która latem 2010 roku królowała na listach przebojów. Piosenka powstała we współpracy z raperem Snoop Doggiem a jej premiera odbyła się 7 maja 2010 roku. Utwór zdobył same pozytywne recenzje, które doceniały jego wakacyjny i ciepły charakter.

Po przesłuchaniu tych piosenek na pewno będziecie w wakacyjnym, radosnym nastroju. Spróbujcie przy którymś z tych hitów powstrzymać się od tańca. To jest niemożliwe! Pamiętajcie, że udany wypoczynek to nie tylko dobre miejsce i odpowiedni ludzie, to również dobra muzyka, która pomaga stworzyć niezapomniany, wakacyjny klimat.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.