Paweł Domagała

Paweł Domagała

3 Piosenki

Polski aktor, piosenkarz, muzyk i kabareciarz. Zasłynął jako aktor w filmie "Wkręceni" swoją genialną rolą i zdolnościami muzycznymi. Urodził się 19 stycznia 1984 roku we Wrocławiu.

Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. Nie każdy jednak wie, że drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu. Jesienią 2016 roku ukazał się długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały pt. „Opowiem Ci o mnie”. Płyta trafiła do serc szerokiego grona odbiorców, osiągając status Złotej Płyty. Koncerty promujące album, których od daty premiery Paweł zagrał już kilkadziesiąt, również cieszyły się ogromnym powodzeniem. Bilety najczęściej były wyprzedane na wiele dni przed datą wydarzenia. Zachęcony sukcesem pierwszego albumu, Paweł rozpoczął z zapałem prace nad kolejnym krążkiem. Nowe wydawnictwo ukazało się 16 listopada 2018 roku pod tytułem: “1984”. Na płycie znajduje się 12 premierowych piosenek, album promuje piosenka “Weź nie pytaj”.

Zobacz więcej

Piosenki Paweł Domagała 2

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.