Georgina Tarasiuk

Georgina Tarasiuk

1 Piosenka

Polska piosenkarka ,kompozytorka. Swoją karierę rozpoczęła od występu na Festiwalu Piosenki Angielskiej gdzie zajęła pierwsze miejsce w kategorii dziecięcej. Szerszej publiczności dała się poznać podczas telewizyjnego show „Szansa na sukces” gdzie piosenką z repertuaru Natalii Kukulskiej zwyciężyła odcinek.

Polska piosenkarka ,kompozytorka. Swoją karierę rozpoczęła od występu na Festiwalu Piosenki Angielskiej gdzie zajęła pierwsze miejsce w kategorii dziecięcej. Szerszej publiczności dała się poznać podczas telewizyjnego show „Szansa na sukces” gdzie piosenką z repertuaru Natalii Kukulskiej zwyciężyła odcinek. Na zaproszenie piosenkarki Georgina wystąpiła na koncercie upamiętniającym Annę Jantar. W 2002 roku wydała swoją debiutancką płytę „Georgina”. Ze swoją piosenką „ Pierwszy raz” występowała podczas Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W 2007 roku była solistką w oratorium Piotra Rubika. A rok później została zaproszona do projektu muzycznego Bałkanica łączącego tradycyjną muzykę bałkańską z tradycyjnym brzmieniem. W 2016 roku zaśpiewała cover piosenki „Jaskółka uwięziona ”w filmie Legendy Polskie.

Zobacz więcej
Kategorie

Piosenki Georgina Tarasiuk 1

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.