Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska

5 Piosenek

Polska wokalistka, kompozytorka wcześniej znana jako Evelynn. Karierę rozpoczęła od udziału w telewizyjnym talent show „Mam Talent” i „X Factor”. Absolwentka szkoły muzycznej, studentka filologii angielskiej-od dziecka marzyła o karierze piosenkarskiej.

Polska wokalistka, kompozytorka wcześniej znana jako Evelynn. Karierę rozpoczęła od udziału w telewizyjnym talent show „Mam Talent” i „X Factor”. Absolwentka szkoły muzycznej, studentka filologii angielskiej-od dziecka marzyła o karierze piosenkarskiej. Jej albumy ”Aero-Plan” czy „Nowe Horyzonty” zyskały status złotych płyt w Polsce. Dała się poznać także z umiejętności aktorskich użyczając głosu w filmie animowanym „Rysiek lwie serce” gdzie dubbingowała postać Natalii. W 2013 roku wzięła udział w programie „Taniec z gwiazdami” który wraz z tanecznym partnerem wygrała. Ewelina znana jest również z reklam telewizyjnych sieci sklepów Media Expert .W 2017 roku zaprezentowała nowy teledysk piosenki ”W sercu miasta” który promuje jej czwarty album studyjny.

Zobacz więcej

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.