Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski

8 Piosenek

Dawid Kwiatkowski to polski piosenkarz oraz twórca wielu znanych utworów. Urodził się 1 stycznia 1996 roku w Krakowie. Jego kariera, to wiele wspaniałych osiągnięć, nie tylko muzycznych, ale również i aktorskich.

Popularność w Polsce przyniósł Dawidowi Kwiatkowskiemu udział w programie rozrywkowym " X Factor " w 2013 roku, w którym dotarł do finału. Zadebiutował singlem pt. " Biegnijmy ", dzięki któremu zdobył ogromny rozgłos, a teledysk do tej piosenki stał się prawdziwym hitem w internecie. Wkrótce potem wydał albumy pod tym samym tytułem " Biegnijmy " oraz "Pod Budą", które zdobyły szerokie uznanie wśród fanów. Tworzy i wykonuje muzykę różnorodnych gatunkach, od popu po muzykę elektroniczną, a jego utwory cechuje energetyczne brzmienie i chwytające za serce teksty. Nie każdy wie, że Dawid Kwiatkowski, oprócz kariery muzycznej, świetnie spełniał się w aktorstwie. Zagrał w kilku polskich filmach i serialach, zdobywając za swoje role wielką sympatię fanów. Dawid Kwiatkowski otrzymał wiele nagród za swoje osiągnięcia muzyczne, w tym nominacje do prestiżowych nagród muzycznych w Polsce.

Zobacz więcej
Kategorie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.