Playlista
Niekochana

Niekochana

O.N.A.

0 Nagrań
20 Odsłuchań

„Niekochana” to niezwykle emocjonalny utwór zespołu O.N.A. będący jednocześnie singlem promującym studyjną płytę z 2001 roku „Mrok”. Jest to klasyczna rockowa ballada, której treść opiera się na bólu i samotności. Niezależnie od tego, jak bardzo silny mamy charakter, każdy z nas potrzebuje czasami zwykłego wsparcia, pomocnej dłoni czy pocieszenia w ciężkich chwilach.
Taka właśnie jest „Niekochana” – piosenka o utraconej miłości. To właśnie miłość potrafi wywołać w każdym człowieku pełnię szczęścia, a jej nagły brak powoduje zatracenie się w smutku i rozpaczy. W głowie pojawiają się miliony myśli, prób znalezienia odpowiedzi na pytanie dlaczego „jestem sama (…) niekochana”. Smutek i załamanie z powodu utraty ukochanej osoby szybko przeradza się we wściekłość. Warstwa instrumentalna utworu oraz głos Agnieszki Chylińskiej przechodzący od szeptu do gwałtownych krzyków pokazuje jak bardzo emocjonalnym stanem jest radzenie sobie z opuszczeniem. Los jest okrutny i nie zawsze pozwala nam cieszyć się z odwzajemnionej miłości drugiej osoby. Nawet jeśli oddajemy jej wszystko, możemy nie zyskać niczego w zamian. Jednak stan ten nie musi być stały. Wystarczy otworzyć się na drugiego człowieka, wziąć sprawy we własne ręce i nie zrzucać niepowodzeń na los. Wtedy z pewnością sytuacja się odwróci.
Muzycznie „Niekochana” opiera się na mocnej partii klawiszowej, którą uzupełniają mocne gitary Grzegorza Skawińskiego w kulminacyjnym momencie utworu.
„Niekochana” była i jest bardzo popularnym utworem O.N.A., a Agnieszka Chylińska dzięki swojemu charakterystycznemu, mocnemu wokalowi nadała warstwie tekstowej niesamowitego pokładu energii. W piosence przewija się smutek, opuszczenie i wściekłość, bo przecież takie emocje targają opuszczoną osobą.
Teledysk do „Niekochanej” wyreżyserowany przez Joannę Rechnio został nagrodzony Fryderykiem, a sam utwór zdobył nominację do tytułu „Piosenka roku”.

Ładowanie piosenki
Nie wykryto kamery

Niekochana

Mikrofon:

Trwa zapisywanie Twojego nagrania...

Ustawienia zapisu

Głośność nagrania:
Głośność piosenki:
Głośność melodii:
Synchronizacja wokalu:
milisekund
1000 milisekund = 1 sekunda
Kliknij ikonkę Play po lewej stronie playera, żeby sprawdzić jak zmiany wpłynęły na Twoje nagranie
-/-
Piosenka:
Melodia:

Playlista dostępna tylko dla użytkowników, którzy posiadają konto STAR.

Playlista

Cry Cry

Cry Cry

Oceana

Bieszczadzkie Anioły

Bieszczadzkie Anioły

Stare Dobre Małżeństwo

Przyjedź mamo na przysięgę

Przyjedź mamo na przysięgę

Trubadurzy

Szczęście

Szczęście

Stare Dobre Małżeństwo

Ofiaruję Tobie Panie mój

Ofiaruję Tobie Panie mój

Piosenka Religijna

W Moim Mieście - Type Beat

W Moim Mieście - Type Beat

... feat. LetSing

Kilka prostych prawd

Kilka prostych prawd

Reni Jusis

Zbieg okoliczności łagodzących

Zbieg okoliczności łagodzących

Stare Dobre Małżeństwo

Na zawsze

Na zawsze

Dawid Kwiatkowski

Stacja Warszawa

Stacja Warszawa

Lady Pank

Twoja playlista 0

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.