Playlista
Jesteś Szalona

Jesteś Szalona

Boys

1 Nagranie
221 Odsłuchań

Nie każdy wie, ale „Jesteś szalona” powstała już w 1992 roku przez Janusza Konopla z zespołu Mirage. Dopiero 5 lat później, zespół Boys uzyskał zgodę autora i przedstawił utwór publiczności w znanej wszystkim bez wyjątku wersji. Płyta, na której znalazł się ten utwór – „O.K.” w ciągu roku osiągnął ponad milion sprzedanych egzemplarzy. Taka popularność nie zdarza się na co dzień. Co jest zatem w tym utworze, że wszyscy go znają, wszyscy się przy nim bawią ponad 20 lat od jego powstania nadal podbija serca i wywołuje uśmiechy na twarzach podczas każdej zabawy, czy to weselnej, karnawałowej, czy jakiejkolwiek innej.

„Jesteś szalona” to przede wszystkim wyjątkowo prosta melodia. Wiodąca linia instrumentów klawiszowych z wpadającą w ucho melodią, a do tego prosty rytm, zachęcają do zabawy. Również tekst, a raczej sam refren, śpiewany przez wokalistę Boys Marcina Millera, znają w Polsce i na świecie wszyscy miłośnicy dobrej zabawy. I o to właśnie w muzyce disco polo chodzi. Co więcej można o tym utworze powiedzieć? „Jesteś szalona” to przede wszystkim jeden z największych przebojów wszechczasów w gatunku disco polo, a nawet można pokusić się o stwierdzenie, że w polskiej muzyce w ogóle. Dowodem na to niech będzie szereg nagród, jakie grupa Boys przez lata swojej działalności zdobyła, a także 6 platynowych płyt i 2 złote płyty. Marcin Miller często powtarza, że Boys gra muzykę dla ludzi od 5-go do 105-go roku życia, po prostu. A to pozwala grupie tworzyć niezapomniane przeboje jak „Jesteś szalona”. Teraz Ty możesz spróbować swoich sił i zmierzyć się z tym doskonałym do zabawy karaoke utworem!

Ładowanie piosenki
Nie wykryto kamery

Jesteś Szalona

Mikrofon:

Trwa zapisywanie Twojego nagrania...

Ustawienia zapisu

Głośność nagrania:
Głośność piosenki:
Głośność melodii:
Synchronizacja wokalu:
milisekund
1000 milisekund = 1 sekunda
Kliknij ikonkę Play po lewej stronie playera, żeby sprawdzić jak zmiany wpłynęły na Twoje nagranie
-/-
Piosenka:
Melodia:

Playlista dostępna tylko dla użytkowników, którzy posiadają konto STAR.

Playlista

Obiecuję

Obiecuję

Roksana Węgiel

Mori

Mori

Dawid Podsiadło

Byłominęło

Byłominęło

Kwiat Jabłoni

Żyj

Żyj

Roksana Węgiel

Akt miłosny albo życie

Akt miłosny albo życie

Stare Dobre Małżeństwo

Tamta Dziewczyna

Tamta Dziewczyna

Sylwia Grzeszczak

Co w tobie jest

Co w tobie jest

Skolim

Jesteś

Jesteś

Dawid Kwiatkowski

Cry Cry

Cry Cry

Oceana

Blues dla Małej

Blues dla Małej

Stare Dobre Małżeństwo

Twoja playlista 0

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.