Śpiewaj i Wygrywaj!

Lubisz śpiewać i chciałbyś spróbować swoich sił w konkursie? Tutaj masz taką możliwość! Wybierz dowolną piosenkę z naszej strony i nagraj swoje wykonanie.

Co miesiąc wybierzemy najlepsze wykonania i nagrodzimy użytkowników, którzy naszym zdaniem najładniej zaśpiewają swoje ulubione utwory. Nagrody będą przyznawane za 1, 2 oraz 3 miejsce zajęte w konkursie.

Nagrody dla uczestników

Co można wygrać? Nagrody wirtualne - czasową, darmową aktywację płatnego konta z poszerzonymi funkcjonalnościami - jak zmiana głośności nagranego wokalu, dostosowanie czasu śpiewu, dziesiątki wysokiej jakości utworów do pobrania całkowicie za darmo, wysokie rabaty oraz zawsze darmowa wysyłka!

Dodatkowo osoba, która zajmie pierwsze miejsce, otrzyma od nas przenośny zestaw głośnikowy z funkcją karaoke z bezprzewodowym mikrofonem i dwoma płytami DVD w zestawie!

Nagroda dostarczona będzie kurierem DHL, nagrody wirtualne zaś - mailowo.

Konkurs organizowany będzie cyklicznie co miesiąc, dlatego każdy ma szansę na wygraną! Regularnie nagrywaj swoje wykonania ulubionych piosenek, by zwiększyć szanse na otrzymanie zestawu boombox karaoke!

  • Przenośny boombox karaoke z mikrofonem bezprzewodowym
  • Możliwość bezpłatnego pobrania 30 dowolnych podkładów muzycznych

  • Zestaw karaoke 'Polskie Przeboje 2020'

  • Roczna subskrypcja konta STAR

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.