Wróć do listy wpisów

Hity karaoke, które rozkręcą każdą imprezę!

Jak mówi klasyk: śpiewać każdy może. Na szczęście to prawda! Karaoke to zabawa dla każdego, niezależnie od umiejętności, która zyskuje coraz większe grono miłośników. Idealna podczas domówki i na wyjście do klubu. Jednak bez względu na okoliczności pewne elementy pozostają niezmienne. Oto pięć hitów karaoke, które na pewno pojawią się na każdej imprezie:

1. „Mam tę moc” Kraina lodu

To prawdziwy hit ostatnich lat. Oscarowa piosenka pochodząca ze ścieżki dźwiękowej animacji Disneya Kraina lodu. Utwór stanowi nie lada wyzwanie dla miłośników śpiewania przez zawarte w nim wysokie dźwięki. Dla zwiększenia poziomu trudności można spróbować swoich sił w obcym języku, piosenka została wydana w kilkunastu różnych wersjach językowych.

2. „Małe rzeczy” Sylwia Grzeszczak

Piosenka poznanianki Sylwii Grzeszczak tuż po wydaniu zdominowała wszystkie listy przebojów w popularnych stacjach radiowych. Nie ma osoby, która nie słyszała choćby wersu tego przeboju, dlatego zgodnie z zasadą, że lubimy to co znamy, piosenka „Małe rzeczy” jest prawdziwym hitem karaoke!

3. „Kiedy powiem sobie dość” O.N.A.

O.N.A to ikona polskiego rocka. Muzyka zespołu z kontrowersyjną wokalistką Agnieszką Chylińską do dziś bawi fanów rocka. Piosenka to hit karaoke - z pewnością porwie do wspólnego śpiewania całą publiczność. Czy warto było szaleć tak? Na pewno warto zaszaleć przy tym hicie!

4. „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał” Skaldowie

Utwory z repertuaru Skaldów to ponadczasowe, nieśmiertelne przeboje. „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał” to prawdziwy hit karaoke, jest jedną z najczęściej wybieranych piosenek podczas zabawy. Nic dziwnego, jest idealna do zaśpiewania z ukochaną osobą!

5. „Kocham cię kochanie moje” Maanam

Nieśmiertelny przebój, który dekady temu stał się hymnem zakochanych i trwa do dziś! Prosty tekst doskonale sprawdzi się podczas prywatnych występów w zaciszu domowym albo poruszy do tańca-przytulańca wszystkie pary na imprezie.


Przy tych hitach od lat bawi się każdy z nas, dlatego są doskonałe na rozpoczęcie imprezy karaoke, żeby ośmielić zebrane towarzystwo. Zobaczcie też inne przeboje, które sprawdzą się z tego samego powodu: Polskie hity wszech czasów - utwory, które zna każdy.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.