Mateusz Ziółko

Mateusz Ziółko

2 Piosenki

Polski wokalista, autor tekstów, kompozytor, pianista. Karierę muzyczną rozpoczął od udziału w telewizyjnym talent show „Mam talent”. Występował również jako solista w programie „Jaka to melodia”.

Polski wokalista, autor tekstów, kompozytor, pianista. Karierę muzyczną rozpoczął od udziału w telewizyjnym talent show „Mam talent”. Występował również jako solista w programie „Jaka to melodia”. Był również członkiem składu koncertowych projektów muzycznych, takich jak Michael Jackson Symfonicznie, Freddie Mercury Symfonicznie i Queen Story. Ziółko był supportem przed występami w Polsce m.in. Collio i Johna Milesa. Wygrał trzecią edycję „The Voice of Poland” dzięki czemu podpisał kontrakt z wytwórnią muzyczną. Wraz z raperem Liberem nagrał piosenkę” 7 rzeczy” która zyskała tytuł platynowej płyty. Współpracował również z Sylwią Grzeszczak czego rezultatem jest wspaniała kompozycja „Bezdroża”.

Zobacz więcej
Kategorie
Pop

Piosenki Mateusz Ziółko 2

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.