Goya

Goya

3 Piosenki

Polski popowy zespół muzyczny założony w 1995 roku przez Magdalenę Wójcik. W 1998 roku wydał debiutancki album ”Goya” z którego pochodzą takie utwory jak „ Śpij i śnij” i „Kupię sobie dom”. Zespół założył własne studio co zagwarantowało mu pełną niezależność muzyczną.

Polski popowy zespół muzyczny założony w 1995 roku przez Magdalenę Wójcik. W 1998 roku wydał debiutancki album ”Goya” z którego pochodzą takie utwory jak „ Śpij i śnij” i „Kupię sobie dom”. Zespół założył własne studio co zagwarantowało mu pełną niezależność muzyczną. W 2003 roku ukazał się drugi album grupy „Kawałek po kawałku”. W tym samym roku wokalistka została zaproszona do współpracy ze światowej klasy skrzypkiem Nigelem Kennedym. Zespół wystąpił również jako suport przed jedynym w Polsce koncertem Petera Gabriela. W 2006 roku nagrali singiel do filmu „ Tylko mnie kochaj” oraz utwór z Martyną Jakubowicz ,który promował jej jubileuszową płytę. W 2012 roku ukazała się płyta „Chwile” z singlami ją promującymi „Chwile „ i „ Echo”. Różni się od pozostałych albumów większą ilością brzmień z lat 80-tych.

Zobacz więcej
Kategorie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.