Wróć do listy wpisów

Najnowszy singiel Natalii Szroeder

23 marca 2018 roku swoją premierę miał pierwszy, zapowiadający nową płytę, singiel Natalii Szroeder. Mimo że artystka ma na koncie dopiero jeden album, jej piosenki bardzo szybko stały się przebojami i zostały obsypane nagrodami. Po sukcesie debiutanckiego “NATinterpretacje” z 2016 roku, wokalistka powraca z kolejnym hitem.

 

Utwór “Parasole” ujrzał światło dzienne w połowie marca 2018 roku i zachęca do śledzenia twórczości artystki. Singiel jest zapowiedzią albumu, który ukaże się jeszcze w tym roku. Natalia zdecydowała się na wyrazisty i mocny beat. Nowatorskie brzmienie otwiera kolejny etap w artystycznej działalności wokalistki. Zdecydowana rytmika utworu jest kontrastem dla nostalgicznego tekstu. Wokalistka chciała przedstawić w tekście walkę między rozsądkiem a głosem sercem. Silny podział na rozum i emocje można również zauważyć w teledysku. Artystka i tancerze na zmianę ubrani są na biało i czarno, co w symboliczny sposób przedstawia konflikt.  

 

Już w tym roku ukaże się najnowszy album Natalii Szroeder. Czy to będzie kolejny sukces wokalistki? Wkrótce będziecie mieli okazję przekonać się o tym sami.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.