Cyrko

Cyrko

1 Piosenka

Martyna Cyrko urodziła się 23 stycznia 2002 roku w Gorzowie Wielkopolskim, w województwie lubuskim. Jest absolwentką III Liceum Ogólnokształcącego w Gorzowie Wielkopolskim oraz obecnie studiuje pedagogikę na Uniwersytecie imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Jej artystyczna kariera rozkwitła 20 marca 2020 roku, kiedy to wydała swój debiutancki singel zatytułowany „Bobobo”. Niemniej jednak, największą popularność zdobyła dzięki singlowi „Prywatny bal”, który osiągnął imponujący sukces, zdobywając status poczwórnej platynowej płyty za sprzedaż ponad 200 tysięcy egzemplarzy. Kolejnym ważnym momentem w jej twórczości był debiutancki Album o nazwie "Prywatny bal", który został wydany 21 lipca 2023 roku. Martyna Cyrko, utalentowana artystka z Gorzowa, niedawno zrealizowała kolejny teledysk do swojego utworu zatytułowanego „Mój Były”. Produkcja ta miała miejsce m.in. w GOK (Gminny Ośrodek Kultury) w Przytocznej. Premiera teledysku odbyła się na początku kwietnia 2023 roku, a w rolach głównych wystąpili: Martyna Cyrko, Julia Borawska, Zuzanna Cyrko, Karolina Kasperowicz, Kasia Szwarc, Julia Sawicka oraz Pies Amor.

Zobacz więcej
Kategorie

Piosenki Cyrko 1

Piosenki w sklepie 1

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.